Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rusko

Rusko sice na první pohled vypadá jako pohodářský chlapík ale ostatní státy (hlavní ty menší) z něj mají velký strach. Je to zřejmně tím že je hodně velký a má obrovskou moc. Má také plynové a ropné impérium. Jeho sestra Ukrajina má u něj obrovské dluhy za plyn ale vždy když přijde na splácení tak dělá že není doma. Rusko dobře vychází s velkými státy jako třeba Amerika nebo Čína. Jediný koho se skutečně bojí je jeho mladší sestra Bělorusko před kterou by se nejradši zahrabal pod zem.

russiaanime.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

žarlivost

(alice, 3. 3. 2014 12:10)

žarlím na rusko a čínu protože jsou spolu. já miluju pána čínu.

nadpis musí být? :DD

(Lithianne, 10. 7. 2012 17:00)

Máš to tam celkem špatně .___." Rusko je zlej... Neviděl si jeho krumpáč?! :DD A Bělorusko ho chce... no... nechceme kazit mládež :DDD

Re: nadpis musí být? :DD

(Heike, 29. 10. 2012 21:33)

Ano možná je Rusko občas.....Krutý...Ale podle mě je jen osamělý...A i když to občas s Baltikama (Litvou,Lotyšskem a Estonskem) Myslí dobře, oni se ho natolik bojí že to asi nepochopí...A jeho krumpáč..no vypadá hrozivě máš pravdu ale kdybys uměla anglicky tak dobře jako já (nechci se vychloubat) tak tam říkal že by se mohli podkopat.A s tím Běloruskem no opravdu ho chce natolik, až je to nezakonné :) (you know what i mean ^J^ když je to totiž její starší bratr).

Re: Re: nadpis musí být? :DD

(Ezto , 29. 12. 2012 14:02)

Heike sklapni....ty tu neumíš anglicky....Ano je osamělej ano je zlej..A ano bělorusko ho chce...mimochodem o kovový trubce se tu nikdo nezmíní co???